Darba laiks

PD - PT: no 08:00 līdz 20:00- pēc iepriekšēja pieraksta

Kontakti

Adrese: Grēcinieku iela 26, 2. stāvs, Rīga

Tālrunis: +371 67225615

E-pasts: info@vecpilsetasmedicina.lv

MŪSU SPECIĀLISTI

Mūsu speciālisti ir mācījušies labākajās Latvijas un Ziemeļeiropas valstu medicīnas augstskolās. Visi mūsu speciālisti ir savas jomas profesionāļi ar ilggadēju profesionālo un akadēmisko pieredzi un augstu atbildības izjūtu par savu darbu. To pierāda tas, cik reti mūsu pastāvīgie klienti mūs apmeklē.Dr. Andris Roze

Dr. Andris Roze

Andris ir absolvējis Karaliskā Karolinskas institūta Stomatoloģijas fakultāti Stokholmā, Zviedrijā un Latvijas Medicīnas akadēmijas Stomatoloģijas fakultāti. Viņš strādājis kā pasniedzējs Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātē.

 

Dakteris Andris zina, ko dara, tāpēc dara viņš ātri un precīzi. Un nesāpīgi. Nav brīnums, ka Andris ir ļoti pieprasīts zobārsts Rīgā!

Dr. Baiba Roze

Dr. Baiba Roze

Arī Baiba ir absolvējusi Karaliskā Karolinskas institūta Stomatoloģijas fakultāti Stokholmā, Zviedrijā un Latvijas Medicīnas akadēmijas Stomatoloģijas fakultāti. Viņa strādā kā pasniedzēja Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātē.

 

Pie dakteres Baibas jūs būsiet pilnīgi mierīgs. Viņas miers un pārliecība jums neļaus satraukties ne mirkli. Jūs būsiet drošās rokās!

Ieva Apine

Zobu higiēniste Ieva Apine

Ieva ir absolvējusi Rīgas Stradiņa Universitātes Stomatoloģijas fakultātes Zobu higiēnistu akadēmisko skolu, kurā tagad pati strādā kā pasniedzēja.

 

Ieva jums ne tikai atdos atpakaļ jūsu žilbinošo smaidu. Viņa arī jums labprāt pastāstīs, kā to saglabāt pēc iespējas ilgāk!

Ance Rozenbauma

Zobārsta asistente Ance Rozenbauma

Ance jums liks aizmirst, ka esat pie zobārsta. Turklāt ar vaļā muti smieties ir ļoti viegli!

Agrita Eglīte

Zobārsta asistente Agrita Eglīte

Agrita jums liks saprast, ka zobārsta apmeklējums var būt ļoti patīkams!